Zrkadlenie

Blog o mojom životnom štýle

Cez Devín domov

Od rázcestia, pri ktorom som končila posledný príspevok, sa vyberáme na cestu späť. Ako som už spomenula, nešli sme po tej istej ceste, ako sme prišli, ale sme sa vybrali cestou, ktorá viedla súbežne so železničnou traťou a po prejdení pár kilometrov sme sa dostali k bufetu U starého bicykla. Z Petržalky som zvyknutá, že bufety sú priamo pri cyklistickom chodníku. Ak sa chce cyklista, ktorý sa vyberie na trase popri rieke Morave občerstviť, musí si trošku nadísť. Asi to mnohým vôbec neprekáža, pretože aj v tej chvíli tam bolo zaparkovaných množstvo bicyklov.

Po kávičke so zmrzlinou a doplnení tekutín, sme pokračovali v ceste na Devín. Niekde na rozhraní Devínskej Novej Vsi a Devína sme ešte posledný raz zastavili a na chvíľu sme zišli k vode. No dlho sme sa tam nemohli zdržať, pretože nás išli zožrať komáre. Naše repelenty, ktoré sme v dostatočnom množstve na seba striekali, vôbec nepomáhali. Bolo to práve miesto, kde stoja piliere nejakého starého mosta a odtiaľto sme v diaľke konečne uvideli aj kúsok toho nového.

Odtiaľto sme sa dostali pod hrad Devín a keďže bolo stále veľmi teplo a organizmus potreboval piť, zase sme si v jednom z bufetov pod hradom vypili po pol litri tekutín a vydali sa na cestu do mesta a domov.

Reklamy

4 responses to “Cez Devín domov

 1. Natty 23. júla 2012 o 5:12

  Hezké ráno Danielko,tak jsem se s tebou virtuálně projela na kole a máte tam krásnou krajinu. Fotečky jsou moc hezké a klidně bych to s tebou jela 🙂 Přeji pěkný nový týden plný sluníčka.

 2. Daniela 23. júla 2012 o 7:34

  To je celkom dobrý nápad. Veď príď, pôjdeme spolu 🙂

 3. Giga 24. júla 2012 o 11:25

  Ślicznie tam i miałaś wspaniałą wycieczkę rowerową. Dobrze, że pogoda była ładna. Chyba się nie gniewasz na mnie, że nie brałam udziału w zabawie ze zdjęciami mostów..Pozdrawiam serdecznie.

 4. Daniela 24. júla 2012 o 11:31

  Určite sa nehnevám. Najbližšie vymyslím projekt na tému kvetov a to sa dúfam, zapojíš aj ty 🙂 Počasie sme mali až príliš pekné, bolo veľmi horúco.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: