Zrkadlenie

Blog o mojom životnom štýle

Panny v roku 2011

Už máme pred sebou len dva dni a rok 2010 sa skončí. Toto obdobie je práve vhodný  čas na hodnotenie, čo sme dosiahli, čo sme chceli dosiahnuť a čo sa nám nepodarilo. Ale život ide ďalej, pred nami je ďalších 365 dní a v nich šanca, aby sme sa pokúsili splniť to, čo sa nám tento rok  nepodarilo.  Dnes vám tu  prinášam správu o tom, ako by nám k tomu mali dopomôcť hviezdy.
ČO  ČAKÁ PANNY V ROKU 2011 ?
S novým rokom prichádzajú aj nové výzvy. Všetko si starostlivo naplánujte! Štart by mal byť skvelý, pretože budete mať podporu silného Marsu v Kozorožcovi. Podrží vás pri všetkom, čo budete chcieť urobiť. Na pomoc mu v polovici januára príde aj vaša vládnuca planéta Merkúr v Kozorožcovi, čo podporí váš triezvy odhad. Na vplyv Uránu v opozícii ste si už zvykli, takže vás zrejme nevyvedie z miery. Vo februárových dňoch sa môžu niektorí narodení ohriať milostnými vzťahmi, Venuša v Kozorožcovi vám dopraje stretnutie s niekým, kto je určite solídny. V marci vám asi pokazí náladu úbytok energie. Mars, planéta sily a expanzie, sa presúva do opozičného znamenia Rýb a počas apríla ho nasleduje nielen Venuša, ale i Neptún, takže v aprílovom období radšej neriešte partnerské otázky. Jar je obdobie, kedy všetko rozkvitá a májová nálada môže zastihnúť aj vás. Čakajte podporu viacerých planét vo vašom priateľskom znamení Býka. Bude to predovšetkým Venuša, Merkúr a Mars, ktorí vám prospejú vo všetkom, do čoho sa pustíte. Ich priazeň potrvá i v mesiaci jún, kedy naviac (5.6.) vstupuje „veľký dobrodinec” Jupiter do znamenia Býka. Ani počas leta nebudete riešiť žiadne väčšie pohromy, pomáhať vám bude Merkúr aj Venuša vo vašom znamení. I koniec prázdnin vás zastihne v dobrom rozmare a v septembri si budete chcieť vychutnať naplno neskorú dovolenku. V závere roka, v druhej polovici novembra a po celý december, budete mať Mars na svojej strane. Dokážete dokončiť svoje predsavzatia, ktoré ste si dali začiatkom roka.
Rada: Naozaj skvelé obdobie budeme mať v máji a začiatkom júna, vzťahové otázky môžete riešiť v auguste. V septembri sa pustite naplno do veci spojených s vašou prácou a kariérou.

PANNA A LÁSKA

Začiatkom roku (vo februári) vás postráži prívetivá, ale opatrná Venuša v znamení Kozorožca. Budete túžiť po legalizácii vzťahov, partnerstva s budúcnosťou. Možnože niektorým z vás budú vyzváňať svadobné zvony. V marcových dňoch môžu prísť u niektorých príliš kriticky zrodencov tohto znamenia hádky s partnerom. Tak trochu na vine môže byť napäté postavenie bojovnej planéty Mars, bude po celý mesiac v opozičnom znamení Rýb. Počas apríla vstúpi do opozície aj planéta, ktorá v astrológii predstavuje partnerstvo a milostné vzťahy – Venuša. Svoju vládu však skoro (22.4.) odovzdá ďalšiemu znameniu – Baranovi. Najlepší čas na lásku na stane v mesiaci máj. Tí z vás, ktorí budú pripravení a budú stáť o zmenu v osobnom živote, môžu zažiť skutočne veľké zmeny. Máj je mesiacom lásky, vám bude pomáhať mnoho priateľských planét (Venuša, Mars, Merkúr v Býkovi), otvoria cestu k láske a k porozumeniu. V júni ich naviac posilní vplyv Jupitera, milostným vzťahom nebudú stáť v ceste žiadne prekážky. Ak v priebehu júla nastanú milostné rošády, nedorozumenia, vysvetlí ich koncom mesiaca Merkúr, ktorý tranzituje vašim znamením a v auguste sa k nemu pridá aj Venuša – a všetky letné búrky a mraky sa stratia. Tí, ktorí sa chcú zoznámiť, majú ešte veľkú šancu v septembri. Jesenné mesiace nechystajú veľké prekvapenia, v závere roka sa budete venovať viac práci a povinnostiam.
PANNA A ZDRAVIE

Vaše zdravie býva spojené s psychikou viac, než je to u ostatných znamení. Je to tým, že všetko beriete príliš vážne a ťažko sa zmierujete s nedokonalosťou sveta. Trápia vás akékoľvek neúspechy. V novom roku by ste mali viac dbať na prevenciu a svoj čas venovať nielen práci a povinnostiam, ale aj svojmu telu. Neuškodí vám pohyb, pretože vaše intelektuálne ladené a zvedavé merkurické znamenie najradšej číta, počíta a analyzuje a tieto činnosti sa vykonávajú väčšinou v sede. Začiatok roku môže priniesť tradične celonárodné virózy, preto podporte svoj organizmus vitamínmi, pre vaše zažívanie a posilnenie imunitného systému sú vhodné rôzne potravinové doplnky. Najväčší atak na telesnú schránku môžete zažiť koncom februára, počas marca a v nestálom aprílovom počasí. Počas jari vám neuškodí detoxikácia organizmu, ktorá môže mať na vaše zdravie blahodarné účinky. V letných mesiacoch konzumujte dostatok sezónneho ovocia a zeleniny, vyhrievajte svoje telo na slniečku a užívajte si dovolenky. Potom vás môže jeseň zastihnúť v skvelej forme a déčko, ktoré ste dodali svojmu telu slnením, vám zaistí silnú imunitu pre nastávajúcu zimu.
PANNA A KARIÉRA (A PENIAZE)

Vo vašom znamení sa rodí mnoho výkonných a spoľahlivých pracovníkov. Tvrdí sa, že získať typickú Pannu ako svojho zamestnanca, to je veľká výhra. Na takého človeka sa môžete v niektorých prípadoch spoľahnúť viac než na seba. Väčšina týchto ľudí nie je príliš ambicióznych – o vedúce, manažérske a riaditeľské posty nestoja. V novom roku budete triezvi a určite sa nedáte zlákať k žiadnym riskantným finančným transakciám. V januári môžu prísť výhodné ponuky, rôzne zľavy a akcie, ale vy si hravo spočítate, či sa vám tieto nákupy naozaj oplatia. Januárový vplyv Merkúra v Kozorožcovi podporí vaše sklony k trpiteľstvu. Tí z vás, ktorí s novým rokom zatúžia po nových pracovných možnostiach, by mali začať s hľadaním hneď od začiatku januára. Úspechy sa môžu dostaviť skoro, v druhej polovine mesiaca. Počas februára hviezdy radia skôr plánovať a nepúšťať sa do väčších zmien. Ďalšie mesiace, marec a apríl, nebudú priať pozitívnym novinkám. Zato v máji počítajte s úspechom v práci, môže totiž prísť zaujímavá ponuka. V lete spriadajte svoje sny, do ich realizácie sa pustite už koncom augusta. Skutočný úspech možno príde počas septembra. V októbri sú dôležité planéty vo vašom druhom dome financií, čo môže znamenať zvýšenie platu a zlepšenie vášho materiálneho statusu. V novembri a v decembri budeme mať vďaka Marsu silu presadiť sa a povedať si o to, čo naozaj chcete.
Šťastné dni: 14.–31. januára, 21.–31. mája, 1.– 9. júna, 22.–31. augusta

Šťastné čísla v roku 2011: 2, 7, 15, 27, 36, 44

Najúspešnejší deň je pre vás streda, ktorá je pod vplyvom vašej  vládnucej planéty Merkúr. Preto plánujte dôležitú činnosť alebo rozhodnutia na tento deň. Budete mať dostatok psychických i fyzických síl a dokážete svojou vôľu a energiu napnúť jasným smerom.
ZLATÁ RADA:

POZOROVANIE  VLASTNÝCH NEDOSTATKOV NÁM  ZAKRÝVA  POHĽAD NA NAŠE BOHATSTVO.

Dúfam, že ste tento text dočítali až do konca. Teraz je už len na vás, ako prispejete vlastným konaním k tomu, aby vám veci, ktoré napovedajú hviezdy, vyšli.

Naposledy som o Pannách písala TU a TU.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: