Zrkadlenie

Blog o mojom životnom štýle

Chrípka útočí

 

chripka_

Reklamy

4 responses to “Chrípka útočí

 1. Katarína 12. novembra 2009 o 11:41

  Ja si tiež myslím, že treba veriť aj svojmu imunitnému systému… A mimochodom, tie rúška, za ktorými sa národ bláznie, by mali nosiť tí, ktorí chrípku majú…!!A ešte… minule dávali zázračnú vitamínovú bombu z nastrúhaného chrenu a citrónu… Pamätám sa, že raz môj švagor tiež niečo vytvoril z cesnaku a nútil celú rodinu to užívať… nechceli to a jediný, kto ochorel, bol on… :-)) Aj také býva… 🙂

 2. ღ Daniela 12. novembra 2009 o 13:18

  Tú kombináciu chrenu a cesnaku si ani neviem predstaviť. Muselo to byť odporné. Ja som mala v pláne ísť sa dať zaočkovať, ale radšej sa tej preplnenej čakárni u lekárky vyhýbam.

 3. annapos 4. novembra 2011 o 18:52

  Česnek je opravdu lék, mám to ověřeno, v naší vesnici, žilo mnoho dlouholetých lidí, tři se dožili stovky a všichni jedli hodně česneku. I když ??? Kdysi moje přítelkyně vyčetla kdesi nějaký omlazovací přípravek na česnekové bázi, a málem na to umřela, dávky preparátu se zvyšovala a při aplikaci nejvyšší dávky dostala infarkt a srdce se zastavilo, lékař konstatoval že to bylo z toho preparátu, že česnek snižuje krevní tlak a koncentrát byl moc silný. Nelekejte se ŽIJE.

 4. Daniela 4. novembra 2011 o 21:08

  Tak ja si pekne zopakujem moje články z blogu, keď to ešte bol windows space 🙂 Až neskôr nás poslali k wordpressu. O cesnaku, ale tentoraz o medveďom som písala aj na jar tohto roku na inom blogu: http://mimiajejsvet.blogspot.com/2011/03/cakam-na-zazrak.html
  Priznám sa, dlho som tú tinktúru nebola schopná piť, takže neviem povedať, či to má naozaj nejaký účinok. Bolo to odporné, aj keď som si to dala vždy len do trošky vody, žalúdok sa mi zakaždým zdvihol. Dúfam, že sa aj túto zimu chrípke vyhnem, ako tomu bolo za posledné roky.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: