Zrkadlenie

Blog o mojom životnom štýle

Dobrý apríl , zlý máj?

Táto pranostika zdá sa,  bude platiť pre tento rok. Máme za sebou skoro tri týždne apríla s počasím, za ktoré by sa ani leto nemuselo hanbiť. Práve som si pozerala predpoveď na nasledujúcich 10 dní. Po zajtrajšom ochladení na 16 stupňov a miernom daždi nám na ďalšie dni predpovedajú znovu pekné teplé počasie. Tešme sa z teplých slnečných dní, pretože už na budúci týždeň má byť obloha viac zamračená a bude aj pršať.

Reklamy

4 responses to “Dobrý apríl , zlý máj?

 1. Jan 23. apríla 2009 o 8:12

  cez týždeň nech prší-vlaha,čo sa nasbierala cez zimu a jar je už dávno preč-vymrzla a čo nevysušil vietor to zobralo slnko-teda nech sa dáždniky opláchnú mäkou vodou!tešme sa z každého dňa,nie iba zo slnečných,pretože každý deň je taký pekný,aký si ho spravíme sami(a nenechajme si ho zničiť niečou zlou náladou a správaním,pretože to bude JEHO zlý deň a nie náš).

 2. ღ Daniela 23. apríla 2009 o 9:10

  Janko, ale potom môže pršať hocikedy, nie iba cez týždeň. Tebe to môže byť úplne jedno, lebo si sadneš na svoje dve kolesá v hociktorý deň, nie si závislý od pracovného voľna cez víkend. Určite sú pekné aj dni s dažďom, búrkou a následnou dúhou, ale asi ani tebe sa nebude zdať pekným dňom ten, keď sa vyberieš na túru a celý deň ťa bude prenasledovať dážď. Ja sa priznám, moja nálada je veľmi ovplyvňovaná počasím. Už chcem byť dôchodcom!!

 3. Kati 25. apríla 2009 o 13:48

  Dani,nechci byť dôchodcom. Na čo sa potom budeš tešiť????? Hm,tu u nás ani neboli také daždivé dni, boli to skôr dáždiky,veď sa ani dáždnik neoplatilo otvoriť…… no zatiaľ.Uvidíme čo prinesie nasledujúci týždeň. Ale to je pravda,byť na túre v daždivý deň ,keď ty si sa tešila na slnko, to je na zlosť.

 4. Eva 26. apríla 2009 o 21:07

  Počasie je "vždy" nejaké. Len my tu "vždy" nebudeme! Prajem "vždy" peknéééé dni!!!

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: