Zrkadlenie

Blog o mojom životnom štýle

Správa z tlače


Hoci má táto správa dátum 2. 4. 2009, čas 21:24:18, ja som sa ju dozvedela len pred malou chvíľou. Najprv som si overila, či to nie je dátum 1. 4. a keď som sa presvedčila, že je to naozaj druhého, klikla som na stránku, na ktorej si občas kupujem vstupenky na kultúru. A bolo to tam:

Cohenovský august na Slovensku!

Leonard_Cohen

Hudobní fajnšmekri by si už teraz mali zapísať do diárov dátum 28. august 2009. Na Slovensko totiž prvýkrát zavíta slávny kanadský bard Leonard Cohen. Svoje pesničkárske umenie predvedie v Incheba Expo Aréne v Bratislave.

Meno Leonard Cohen sa už dávno stalo symbolom pre všetkých znalcov kvalitnej muziky. Je to až neuveriteľné, ale Cohen svoje prvé básne publikoval už pred 50-timi rokmi! Na hudobnú scénu vstúpil v roku 1967 a odvtedy z nej v podstate neodišiel. Na svojom konte má 11 štúdiových albumov a stovky pesničiek.

Leonard Cohen nepatrí medzi umelcov, ktorí chŕlia nové a nové songy. V jeho prípade naozaj platí, že kvalita má prednosť pred kvantitou. Keď už niečo vypustí do sveta, tak je to naozaj skvost. Aj preto si získal kultový status.

Sedemdesiatpäťročný Leonard Cohen príde predviesť svoje decentné spevácke a muzikantské umenie 28. augusta. V Incheba Expo Aréne si ho budú môcť vychutnať všetci, ktorí celé desaťročia počúvali jeho skvelú muziku len z platní, pások a CD-čiek. Konečne uvidia kanadského básnika, spisovateľa, skladateľa a textára v plnej kráse a sile naživo.

Koncert Leonarda Cohena prinášajú na Slovensko Agentúra Vivien a Infiniti Media.
Vstupenky budú onedlho v predaji !

Čo k tomu dodať? Milí moji príbuzní a priatelia. Nehnevajte sa Zúrivosť, ale moje tohoročné narodeniny  neoslávite  Tortaso mnou v ich deň, ja si v ten večer budem užívať darček Darček – pretože k nim určite dostanem vstupenku na tento koncert. Pošepkám ti tajomstvo

 

Článok prevzatý zo stránky www.ticketportal.sk

Reklamy

2 responses to “Správa z tlače

  1. Katarína 5. apríla 2009 o 8:47

    Teším sa, že sa tešíš… :-)) a budeš mať nezabudnuteľný darček k narodkám…A k tomu dátumu – môj muž sa narodil 27.8…. 🙂

  2. ღ Daniela 5. apríla 2009 o 10:03

    Fííha, ďalšia Panna. Keby som sa bola minule vrátila k tvojmu hlavolamu, dnes by som vedela, či si v znamení Rýb, alebo Barana… Predpokladám, že to prvé.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: