Zrkadlenie

Blog o mojom životnom štýle

A N J E L I

 

Image and video hosting by TinyPicANJELI  – Sú naozaj, alebo len produktom našej fantázie? Vyjadrujú našu túžbu po ochrane, láske a nehe? Veľa ľudí verí na to, že anjel strážny nás doprevádza a chráni pred nepezpečenstvom.

 

Anjeli hrajú už tisíce rokov jednu veľkú rolu, nielen vo viere a filozofii, ale taktiež v umení. Tieto bytosti sa tam všade objavujú.

O ich vzhľade sú rôzne názory, od škaredých až po pekných. Vraj si ich nemáme predstavovať ako malé bucľaté  detičky….

Reklamy

4 responses to “A N J E L I

 1. Kati 28. januára 2009 o 18:58

  ……. vžiadnom prípade ako bacuľaté detičky,aj keď niektoré zobrazenia sú krásne. Anjeli sú silou ,ktorá nás sprevádza na ceste touto realitou,sú súčasťou nás,aj keď nie každý ich vníma……. a niekedy sa prejavujú cez fyzického človeka, vtedy máš pocit akoby si sa vznášala /hm, a nie vždy je to z partnerskej lásky…/

 2. Katarína 29. januára 2009 o 17:35

  A ja zas mám rada anjelov ako bacuľaté detičky… Niektoré stvárnenia sú naozaj roskošné..Ale asi aj sem (ako všade) prenikla komercia…A "zhmotnení" anjeli? Áno, aj mne sa stáva, že stretnem človeka, ktorí niečo vyžaruje, niečo krásne…Anjel???

 3. Jana 30. januára 2009 o 7:16

  Súhlasím s Kati, že anjeli sú silou, ktorá nás sprevádza celým našim životom, aj keď nie každý si to uvedomuje, alebo si to dokáže pripustiť. A je milé, ak sa komerčne zhmotňujú do malých bacuľatých detičiek, je na nich pekný pohľad 🙂

 4. Kati 31. januára 2009 o 9:07

  ….. aj mne sa páčia ako bacuľaté detičky,chcela som len povedať,že nie sú takí naozaj. Aj ja mám na počítači rôzne stvárnenia anjelov….. od bacuľatých po sexi……. ono ani nejde o to ako vyzerajú,ale o to,že sú tu…… že dávajú lásku a podoprú,keď treba…… že sa s nimi môžeme porozprávať a nebudú poučovať,že svoje rady nám dajú vedieť nenásilne…… kniha,ktorá sa nám dostane náhodou do rúk, časť textu piesne, obraz ktorý sa nám vynorí pred očami….. časť rozhovoru ktorí si vypočujeme v obchode…… alebo zrazu stretneme človeka,ktorý má pre nás posolstvo…….

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: