Zrkadlenie

Blog o mojom životnom štýle

ELÁN Tour 2008

 

Včera večer asi 15 minút po dvadsiatej hodine odštartovala skupina Elán ďalšie vystúpenie zo série koncertov v rámci svojho koncertného turné Elán tour 2008.

Bratislavská hala Incheby čakala na prvé tóny netrpezlivo už necelú hodinu pred začiatkom koncertu. Za ten čas si fanúšikovia mohli obzrieť obrovskú scénu s veľkolepým osvetlením a s niekoľkými zdvíhacími plošinami.

Od prvej pesničky po poslednú mali Elánisti veľký úspech. Svojich fanúšikov potešili tým, že mužské osadenstvo kapely osviežili trojicou šikovných dievčat zo skupiny G-Strings. Kým nevyšli na pódium vo svojom typickom koženom oblečení ako sólistky, dovtedy som nevedela, že za trojicou vokalistiek a zároveň aj tanečníc, sa skrývajú G-Strings. Pre mňa zostane nezabudnuteľným zážitkom sólo Vaša Patejdla a Henryho Tótha. Ich hra bola excelentná. Elánisti zaspievali svoje najznámejšie hity a pridali aj z novej tvorby. Koncert ukončili piesňou Voda, čo ma drží nad vodou, ktorú s nimi spievala celá hala. Za burácajúceho potlesku sa koncert niekoľko minút po desiatej skončil.

 elan_sestr elan_modra  elan

 elan_strings   elan_vaso   elan_vaso_henry

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: